Rooster kerkdiensten

 

  Datum

Tijd

  

Voorganger

Bijzonderheden

  januari        
  6-jan 10.00   Mirjam Verschure – Groessen  
  13-jan 10.00   Christa Klaver – Beek  
  20-jan 10.00   Arjen Hiemstra Zanggroep, Jeugdkerk in Duiven
  27-jan 10.00   Arjen Hiemstra  
           
  februari        
  3-feb 10.00   Bram Grandia – Doesburg  
  10-feb 10.00   Arjen Hiemstra HA
  17-feb 10.00   Arjen Hiemstra Zanggroep, Jeugdkerk in Duiven
  24-feb 10.00   Florie vd Hoek – Arnhem  
           
  maart        
  3-mrt 10.00   Leen den Besten – Zevenaar  
  10-mrt 10.00   Arjen Hiemstra  
  17-mrt 10.00   Arjen Hiemstra Jeugdkerk in Duiven
  24-mrt 10.00   Christa Klaver – Beek  
  31-mrt 10.00   Arjen Hiemstra  
           
  april        
  7-apr 10.00   Zangdienst Zanggroep
  14-apr 10.00   Arjen Hiemstra mmv Con Brio 30 jarig jubileum
  15-apr 19.30   Raad voor de Eredienst Inspiratie en bezinning
  16-apr 19.30   Raad voor de Eredienst Inspiratie en bezinning
  17-apr 19.30   Raad voor de Eredienst Inspiratie en bezinning
  18-apr 19.30   Arjen Hiemstra HA
  19-apr 19.30   Arjen Hiemstra  
  20-apr 22.00   Arjen Hiemstra  
  21-apr 10.00   Arjen Hiemstra Jeugdkerk in Duiven
  28-apr 10.00   Leen den Besten – Zevenaar  
           
  mei        
  4-mei 19.15      
  5-mei 10.00   Arjen Hiemstra  
  12-mei 10.00   Jonne Vrijhof –  Nijmegen  
  19-mei 10.00   Arjen Hiemstra Zanggroep, Jeugdkerk in Duiven
  26-mei 10.00   Dirk Engelage – Vorden  
  30-mei 10.00   Arjen Hiemstra Dienst in Duiven
           
  juni        
  2-jun 10.00   Arjen Hiemstra                            
  9-jun 10.00   Arjen Hiemstra  
  16-jun 10.00   Arjen Hiemstra HA, Jeugdkerk in Duiven
  23-jun 10.00   Mirjam Verschure – Groessen Afsluiting Jeugdkerk in Duiven
  30-jun 10.00   Dirk Engelage – Vorden  
           
  juli        
  7-jul 10.00   Mirjam Verschoof – Utrecht  
  14-jul 10.00   Arjen Hiemstra  
  21-jul 10.00   Arjen Hiemstra  
  28-jul 10.00   Arjen Hiemstra  
           
  augustus        
  4-aug 10.00   Mirjm Verschoof  – Utrecht  
  11-aug 10.00   Hester Pieters  – Utrecht  
  18-aug 10.00   Leen den Besten – Zevenaar  
  25-aug 10.00   Arjen Hiemstra Kampdienst
           
  september        
  1-sep 10.00   Arjen Hiemstra Zanggroep,  Startzondag
  8-sep 10.00   Arjen Hiemstra  
  15-sep 10.00   Joanne Vrijhof – Utrecht  
  22-sep 10.00   Dirk Kruyt – Arnhen  
  29-sep 10.00   Arjen Hiemstra  
           
  oktober        
  6-okt 10.00   zangdienst Zanggroep
  13-okt 10.00   Arjen Hiemstra HA
  20-okt 10.00   Arjen Hiemstra  
  27-okt 10.00   Akke Clara Thimm Stelwagen  Huissen  
           
  november        
  3-nov 10.00   Dirk Kruyt – Arnhem  
  10-nov 10.00   Arjen Hiemstra Zanggroep
  17-nov 10.00   Leen den Besten –  Zevenaar  
  24-nov 10.00   Arjen Hiemstra Gedachtenisdienst
           
  december        
  1-dec 10.00   Arjen Hiemstra  
  8-dec 10.00   Florie vd Hoek –  Arnhem  
  15-dec 10.00   Arjen Hiemstra HA, zanggroep, vervalt mogelijk
  22-dec 10.00   Arjen Hiemstra  
  24-dec 22.00   Arjen Hiemstra  
  25-dec 10.00   Arjen Hiemstra  
  29-dec 10.00   Leen den Besten – Zevenaar  

 

 

 

 

 

logo-website